Newsletter

Informohu i pari rreth ofertave dhe produkteve tona

PS5 WRC 9 - Albagame
PS5 WRC 9
€63.85
PS5 Godfall - Albagame
PS5 Godfall
€81.89
PS5 DiRT 5 - Albagame
PS5 DiRT 5
€73.69

Videogames

Shiko të gjitha
Kurse 5%
Console Xbox One X 1TB - Albagame
Console Xbox One X 1TB
€389.27 €409.75
Kurse 13%
Gaming Chair X Rocker Sony Genesis 2.1 - AlbagameGaming Chair X Rocker Sony Genesis 2.1 - Albagame

Hobby & Fun

Shiko të gjitha
Kurse 13%
Tricycle Mondo On & Go Moovi Explore Blue - AlbagameTricycle Mondo On & Go Moovi Explore Blue - Albagame
Kurse 13%
Tripper Scooter Mondo On & Go Blue - AlbagameTripper Scooter Mondo On & Go Blue - Albagame
Kurse 13%
Kangaroo Ball Mondo Disney Cars 3 - Albagame
Kurse 33%
Lego Mini Box Light Blue 4 Units - AlbagameLego Mini Box Light Blue 4 Units - Albagame
Kurse 13%
Doll LOL Surprise! Remix Pets - AlbagameDoll LOL Surprise! Remix Pets - Albagame
Kurse 13%
Set Paw Patrol Paw Patroller Playset - AlbagameSet Paw Patrol Paw Patroller Playset - Albagame
Kurse 13%
Pie Face Showdown! - AlbagamePie Face Showdown! - Albagame
Pie Face Showdown!
€35.58 €40.90
Kurse 13%
Monopoly Frozen II - AlbagameMonopoly Frozen II - Albagame
Monopoly Frozen II
€28.45 €32.70
Kurse 13%
Lego Classic Baseplate Gray 10701 - AlbagameLego Classic Baseplate Gray 10701 - Albagame
Kurse 13%
Classic Operation Game - AlbagameClassic Operation Game - Albagame
Classic Operation Game
€28.45 €32.70

Shiko videot si të blini online, mënyrat e pagesës dhe transportin.

Markat tona

Dyqanet tona

Rr. Mujo Ulqinaku,

pranë Kishës Katolike. Kodi Postar 1001.

Cel: +355 67 602 3830

E hënë - E Shtune: 9AM - 9PM
E Dielë: 10AM - 4PM

Get directions

Rr. Dibrës,

tek Selvia. Kodi postar 1017.

Cel: +355 69 405 2404

E hënë - E Shtune: 9AM - 9PM
E Dielë: 10AM - 4PM

Get directions

Rr. Ibrahim Rugova,

perballe Ambasades Zviceriane. Kodi postar 1019.

Cel: +355 68 21 21 526

E hënë - E Shtune: 9AM - 9PM
E Dielë: 10AM - 4PM

Get directions